İnternet

Programlar Tek Tıkla Nasıl Geri Yüklenir?

silinen programları kurtarma
11870 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz

Bilgisayar kullanıcılarının en fazla soru sorduğu konulardan biri de silinen programların tekrar nasıl geri alınabileceği konusudur. Birçok bilgisayar kullanıcısının hakkında yeteri kadar bilgiye sahip olmadıkları çok özel bir sistem sayesinde artık bilgisayardan farkında olmadan veya da bilerek silinen programlar tekrar geri getirilmesi mümkün olabilmektedir. Peki bilgisayarımızdan silinen programların tekrar geri getirilmesinde hangi programdan yararlanmalıyız.Bu konu hakkında dilerseniz hemen bilgiler sunalım.

Bilgisayarınızdan Sildiğiniz Tüm Programlarınızı Bu Uygulama İle Geri Alın

Bilgisayarınızdan sildiğiniz programlarınızı geri getirmenin en basit ce güvenilir yolu Sistem geri yükleme uygulamasıdır. Bu uygulamayı başlatmanız için yapmanız gerekenler ise sırasıyla şunlardır;

  • İlk olarak bilgisayarınızdan başlat sekmesini tıklıyorsunuz.
  • Hemen sonrasında ise arama kutucuğuna sistem geri yükleme yazısı yazarak programı başlatıyorsunuz.
  • Bu aşamadan itibaren program otomatikmen başlayacaktır.
  • Program başladıktan sonra tercih ettiğiniz dosyalarınızı tekrar geri getirebilirsiniz.

İşte hepsi bu kadar görüldüğü üzere uygulamar oldukça basittir. Bu uygulamaları sırasıyla yerine getirdiğiniz takdirde bilgisayarınızdan daha önceki zamanlarda sildiğiniz tüm dosya ve klasörleri tekrar geri alabilirsiniz.

BU KONUYLA İLGİLİ DESTEK ALMAK İÇİN 11870'i ARAYABİLİRSİNİZ. ŞİMDİ TIKLA ARA

Yazar Hakkında

İbrahim Kızılırmak

Uygulama geliştirici, spor sever, teknoloji adamı!

Yorum Yazın

11870 ses hizmeti tarifesi vergiler dahil dakikası Vodafone, Türk Telekom mobil, Türk Telekom ev telefonu ve Turkcell 4,99 TL olarak ücretlendirilir. Ücretlendirme Periyodu (saniye) Tüm Operatörler için 60 saniyedir.
Periyod ücretlerine %18 KDV ve ÖİV (Türk Telekom ev telefonu için %15, GSM operatörleri için %25) dahildir. 11870 , Bilinmeyen Numaralar ve Rehberlik Servisidir. BTK lisansı ile Pluss Telekom İlt. Tic. Ltd. Şti tarafından verilmektedir.
Detaylar için Tıklayınız