Oyunlar

Pokemon Go Nedir?

maxresdefault
11870 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz

Günümüze kadar birçok platformda milyonlarca oyun tasarlandı. Birçok oyun milyarlarca insan kitlesine ulaştı. Eskiden günümüze restore edilerek getirilen oyunların sayısı 2 elin parmağını geçmeyecek adette diyebiliriz. Bunların başında 1996 yılında bizlerle tanışan Pokemon çizgi filmi oyun olarak tasarlanarak önümüze çıkıyor.

pokemon-go-field-tests-begin-us-gameplay-700x389.jpg.optimal

Pokemon Go oyunu önceden sadece Nintendo’da oynanabilirken ne bilgisayarlarımızda ne de mobil cihazlarımızda oynayabiliyorduk. 2015 yılının Eylül ayında Nintendo, Pokemon oyununu Pokemon Go ismiyle mobil cihazlarımıza sunmaya başladı. Şimdilik sadece Android cihazlarımızda kullanabiliyoruz ancak çok yakın zamanda iOS platformuna da gelecek olan oyunu milyarlarca oyun tutkunu merakla bekliyor.

                Pokemon GO Nedir?

Milyarlarca kullanıcının oynayabileceği çevrimiçi bir platformda oyun severlerle buluşacak olan oyun 2015 yılının Eylül ayından bu yana merakla bekleniyor. Grafikler, detaylar, multimedya sesleri mükemmel bir biçimde olmayacak ancak harika bir oyun diyebiliriz.

Oyun GPS ve internet açık bir biçimde oynanıyor. Çevrenizde eğer aynı oyunu oynayan kişiler varsa sizlere uyarı veriyor ve bu kişilerle sanal olarak maç yapabiliyorsunuz.

BU KONUYLA İLGİLİ DESTEK ALMAK İÇİN 11870'i ARAYABİLİRSİNİZ. ŞİMDİ TIKLA ARA

Yazar Hakkında

İbrahim Kızılırmak

Uygulama geliştirici, spor sever, teknoloji adamı!

Yorum Yazın

11870 ses hizmeti tarifesi vergiler dahil dakikası Vodafone, Türk Telekom mobil, Türk Telekom ev telefonu ve Turkcell 4,99 TL olarak ücretlendirilir. Ücretlendirme Periyodu (saniye) Tüm Operatörler için 60 saniyedir.
Periyod ücretlerine %18 KDV ve ÖİV (Türk Telekom ev telefonu için %15, GSM operatörleri için %25) dahildir. 11870 , Bilinmeyen Numaralar ve Rehberlik Servisidir. BTK lisansı ile Pluss Telekom İlt. Tic. Ltd. Şti tarafından verilmektedir.
Detaylar için Tıklayınız