Pokemon GO Hilesi – Bedava Poketop ve Itemler!

tarafından
2179
Pokemon GO Hilesi – Bedava Poketop ve Itemler!

Pokemon GO Hile dedik ama klasik hileler gibi bir uygulamadan bahsetmeyeceğiz. Pokemon GO Hilesi ile sınırsız poketop bulmak, istediğiniz yerlerde kolayca gezerek pokemon yakalamak çok kolay! Yazımızın devamını okuyun.

Mobil platformlarda oyun oynayanlar Bluestacks’i muhtemelen duymuştur. Android emülatorü olan bu program bilgisayarımızdan android işletim sistemli bir tablet veya telefonu simüle edebiliyordu. Şimdi size bahsedeğim program da tıpkı onun gibi bir program. NOX App Player! Nox sayesinde android üzerinde çalışan tüm oyun ve programları çalıştırabilirsiniz. Bizim Pokemon Go Hilesi olarak kullanacağımız özelliği ise sanal GPS özelliği! Evet kendinizi istediğiniz yerdeymiş gibi gösterebilir ve oralarda geziyormuşsunuz gibi gösterebilirsiniz. Bu sayede dünyanın istediğiniz yerindeki PokeStoplara uğrayarak poketoplarını stoklayabilir ve oralardaki pokemonları toplayabilirsiniz.

NOX indirme Linki: http://en.bignox.com/en/download/fullPackage
Pokemon GO Apk Linki: http://www.apkmirror.com/wp-content/themes/APKMirror/download.php?id=104456

Pokemon GO Apk Güncelleme

Eğer oyunu Pokemon GO Apk indirip kurduysanız güncellemeyi de aynı şekilde yapmanız gerekiyor. Aşağıdaki linke tıklayıp “All Versions” kısmından en güncel versiyonu indirip telefonunuza kurulum yapabilirsiniz. Bunu yaparken eski apkyı silmenize gerek yoktur. Zaten yeniyi yüklemeye çalıştığınızda update yani güncelleme yaptığınızı yazacaktır.

http://www.apkmirror.com/apk/niantic-inc/pokemon-go/

Pokemon Go Otomatik Yürüme

Evet yukarıdaki videodaki arkadaşın anlattığı gibi NOX’u kurdunuz ve oynamaya başladınız. Poketopları stokladınız, pokemon da yakaladınız. Ama yumurtaları açmak için 5km yürümeniz gerekiyor. Sürekli klavyeden A, W, S, D düğmeleri ile ilerlemeniz gerekiyor. İşte bunu da otomatiğe bağlamanın yolu var. Otomatik klavye programı.

Auto Keyboard Linki: https://www.murgee.com/auto-keyboard/download/setup.exe

Programın optimum ayarları için aşağıdaki ekran görüntülerine bakabilirsiniz:

otomatik klavye

Ayrıca birinci ekran görüntüsündeki “Target” düğmesine tıklayıp aşağıdaki şekilde ayar yaparsanız sadece o pencereye tıklama komutu göndermiş olursunuz. Böylece siz diğer pencerelerdeki işlerinizi sıkıntı yaşamadan yapmaya devam edebilirsiniz. Arka planda adamımız yürüyedursun!

hedef pencere

Bu şekilde yumurtalarınızı olgunlaştırıp pokemonları çıkartabilirsinzi ve ayrıce deneyim seviyeniz de artar. Yani zahmetsizce seviye de atlamış olursunuz.

Pokemon Go Hilesi Kullanırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Bu hileyi uygularken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta NOX’u açtıktan sonra GPS ile lokasyonunuzu oyunu açmadan önce ayarlamak. Eğer oyun açıkken bir anda çok uzak bir yere (benim yaptığım gibi New York’a falan) ışınlanırsanız oyun sizi kısa bir süreliğine banlıyor ve hiçbir şey toplayamıyorsunuz. Birkaç saat sonra tekrar düzeliyor tabi ama o arada oyunu oynayamazsınız. Ayrıca oyunu NOX ile açmadan bir kaç saat önce de oyunu telefonunuzdan açmayın. Buna dikkat ederseniz “Soft Ban” denen bu kısa süreli banlanma olayından kurtulmuş olursunuz. Siz yine de tedbirli olun ve gerçek hayatta nerede yaşıyorsanız oralarda gezin. Kalıcı olarak ban yeme ihtimalini böylece ortadan kaldırmış olursunuz. Eğer programı kullanırken normalde olduğunuz konumu ayarlayıp kullanırsanız öyle birkaç saat beklemenize de gerek olmadan çatır çatır oynarsınız arkadaşlar. Fazla aç gözlü olmamak lazım 🙂

Pokemon Go Hilesi Soru Cevap

Siz de takıldığınız noktaları bize yorum kısmından iletebilirsiniz. Gelen sorular ve cevapları yazımızın devamında…

* Oklarla hareket edemiyorum, ne yapmam lazım?

Oklarla hareket edebilmek için öncelikle NOX penceresinin sağ tarafında dikine simgelerden ikincisi olan Simulate Touch (CTRL+1) e tıklayın. Açılan yeni menüde soldan ikinci simgeyi (Drag to create a element for direction controler) tıklayın. Son olarak da sağdan ikinci sıradaki Save simgesine tıklayıp açılan menüyü kapatın. Artık W (kuzey) A (batı) S (güney) D (doğu) tuşlarıyla istediğiniz yöne doğru yürüyebilirsiniz.

simulate-touch

* 20 dk oldu Pokemon GO logosu gelmedi. Ne olmuş olabilir ?

NOX ayarlarıyla ilgili bir problem yaşıyor olabilirsiniz. Ayarlar kısmına gelip “Performance Settings” kısmından kendi bilgisayarınıza göre bir ayar seçin. Burada vereceğiniz limitler NOX programının kullanabileceği en yüksek değerler limitleridir. Yani bilgisayarınızı çok da kasmadan verebileceğiniz en yüksek değerleri vermeniz faydalı olur. “Graphic Rendering Mod” olarak da Speed(DirectX) seçin. Bu şekilde denerseniz muhtemelen çalışacaktır.

nox ayarlar