Lookmark Uygulaması Nedir

tarafından
575
Lookmark  Uygulaması Nedir

Çoğu ios kullanıcısının indirmek isteyip o anda indiremediği uygulamalar olmuştur. O anda internet bağlatınız yeterli değilse veya hafızası yeteri kadar boş değilse uygulamayı o anda indiremeyebilirsiniz. Bilgisayarınızda internetteyken gördüğünüz ve beğendiğiniz bir uygulamayı bazı uygulamalar yardımıyla link göndererek yapabilirsiniz ancak artık buna gerek kalmayacak.

Ücretsiz bir uygulama olan Lookmark uygulaması sayesinde oluşturacağınız indirme listeniz sayesinde telefonunuzda internet bağlantısı ve yeterli boş alan oluştuğunda uygulamalarınızı indirebileceksiniz. Uygulamayı Chrome,iPhone ve iPad üzerinde kullanabilirsiniz.

Eklentiyi Chrome’ a kurduktan sonra üye olup giriş yapın. Ardından Lookmark işaretine tıkladığınızda AppStore’ da bulunan uygulamalar ve bağlantıların yer aldığı bir alan göreceksiniz. Telefonunuza yüklemek istediğiniz uygulamaları bu menüdeki uygulamaların yanındaki simgeye tıklayarak listeye ekleyebilir ve istediğinizde cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Uygulama aynı zamanda da AppStore sayfasında da çalışabilmektedir. İos cihazınız üzerinden de listenize sonradan indirmek için uygulama ekleyebilirsiniz. Böylece mobil verinizi boşa harcamamış olursunuz ve istediğinizde uygulamalara rahat bir şekilde erişebilirsiniz.