iOS

Live Photo’ları GIF’ e Nasıl Çevirilir

Apple-Live-Photos
11870 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz

Apple’ ın 2015 Eylül ayında tanıttığı iPhone 6S ve iPhone 6S Plus çok ses getirdi. Birçok yeni özelliğe sahip olan yeni telefonların özelliklerinden biri de Live Photos. Bu özellik sayesinde deklanşör tuşuna bastıktan sonra 3 saniyelik bir video kaydı alınarak hareketli bir fotoğraf elde ediliyor. Bu özellik sadece iPhone 6S ve iPhone 6S Plus için geçerli.

Çektiniz Live Photo’ ları GIF formatına dönüştürmek istiyorsanız Live GIF isimli uygulama size yardımcı olacaktır. Uygulamayı AppStore üzerinden satın alabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde GIF formatlı fotoğraflar elde edebilirsiniz. Uygulama aynı zaman 3D Touch özelliğine sahip. Bu özellik sayesinde telefon ekranına uygulayacağınız basınç ile fotoğrafın ön izlemesini görebilir veya son yaptığınız işlemlere ulaşabilirsiniz.

Uygulama AppStore’ da, 5,29 fiyat etiketiyle yer alıyor.

BU KONUYLA İLGİLİ DESTEK ALMAK İÇİN 11870'i ARAYABİLİRSİNİZ. ŞİMDİ TIKLA ARA

Yazar Hakkında

İbrahim Kızılırmak

Uygulama geliştirici, spor sever, teknoloji adamı!

Yorum Yazın

11870 ses hizmeti tarifesi vergiler dahil dakikası Vodafone, Türk Telekom mobil, Türk Telekom ev telefonu ve Turkcell 4,99 TL olarak ücretlendirilir. Ücretlendirme Periyodu (saniye) Tüm Operatörler için 60 saniyedir.
Periyod ücretlerine %18 KDV ve ÖİV (Türk Telekom ev telefonu için %15, GSM operatörleri için %25) dahildir. 11870 , Bilinmeyen Numaralar ve Rehberlik Servisidir. BTK lisansı ile Pluss Telekom İlt. Tic. Ltd. Şti tarafından verilmektedir.
Detaylar için Tıklayınız