Android Cep Telefonları

LG G4 Dokunmatik Ekran Sorunu ve Çözümü

lg g4 dokunmatik ekran sorununa çözüm
11870 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz

lg g4 dokunmatik ekran sorunu

Merhaba sevgili TeknoAbla.Com okurları, bu konumuzda sizlere LG G4 serisinin kullanıcılar tarafından tartışma konusu olan dokunmaktik ekran sorunu git gide kabusa dönüşmektedir. Şüphesiz son 2-3 yıldır harika cihazlar çıkaran LG görüntü kalitesi, ses kalitesi, kamera kalitesi ve bir çok özelliği ile çoğu rakibine fark atsa da elbet zamanla kullanıldığında sorunlar ortaya çıkacaktır. Bu konu ile ilgili çoğu kullanıcın ortak bir sorunu haline gelmiş olan LG G4 Dokunmatik ekran sorununa sizler için özenle hazırladığımız yöntemler ile çözüm bulabilirsiniz.

Bazen servise götürmeye üşenirsiniz, kimi zaman ise amman ben yaparım servise ne gerek var dersiniz. İşte bu noktada size yardımcı olmak için tüm yöntemleri tek tek sıralayıp sizlere sunuyoruz.

LG G4 Dokunmaktik Ekran Sorunu İçin Çözümler

lg g4 dokunmatik ekran problemi

– Cihaza hükmetmek için bazı adımları takip etmek zorundasınız, Ayarlar > Genel > Cihaz Hakkında > Yapım Numarası‘na gelerek bu sekmeye 8 defa basın, karşınıza ” Artık bir geliştiricisiniz “ bildirimi çıkacaktır. Bu işlemden sonra, menüye geri dönerek ” Geliştirici Seçenekleri “ bölümüne girerek tüm animasyonları kapatın ve cihazınızı yeniden başlatın.

– 2 tane veya daha fazla kullandığınız uygulamaları kapatmayı unuttuğunuzda arka plan da çalıştığı için ekran donabilir, bu yüzden kullanmadığınız uygulamalar cihazınızın performansını etkiler. İşinize yaramayan uygulamaları kapatarak bunun önüne geçebilirsiniz.

– Harekeli duvar kağıtları veya çeşitli menü geçiş efektleri kullanmayın. Çünkü cihazınız da işlem gören bu eylemler donma ve yavaşlama gibi sorunlar ortaya çıkarabilir.

– Ekran parlaklığı konusunda cimri olmanız gerekmektedir. Çünkü ekranınız ne kadar parlak ve canlı görünürse hem ekranda donma hem de şarjınızın çabuk bitmesini sağlayacaktır. O yüzden ekran parlaklığını orta seviyelerde tutmanızda fayda vardır.

BU KONUYLA İLGİLİ DESTEK ALMAK İÇİN 11870'i ARAYABİLİRSİNİZ. ŞİMDİ TIKLA ARA

Yazar Hakkında

mm

İbrahim İnandırıcı

Yorum Yazın

11870 ses hizmeti tarifesi vergiler dahil dakikası Vodafone, Türk Telekom mobil, Türk Telekom ev telefonu ve Turkcell 4,99 TL olarak ücretlendirilir. Ücretlendirme Periyodu (saniye) Tüm Operatörler için 60 saniyedir.
Periyod ücretlerine %18 KDV ve ÖİV (Türk Telekom ev telefonu için %15, GSM operatörleri için %25) dahildir. 11870 , Bilinmeyen Numaralar ve Rehberlik Servisidir. BTK lisansı ile Pluss Telekom İlt. Tic. Ltd. Şti tarafından verilmektedir.
Detaylar için Tıklayınız