iOS

iPhone 8’in sahip olmasını beklediğimiz özellikleri ve satış fiyatı

Bugüne kadar iPhone 8 ile ilgili birçok haber yapıldı. Bizde sizler için iPhone 8’de olması beklenen tüm özellikleri ve muhtemel çıkış fiyatını derledik. Detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

 Apple 12 Eylül saat 10:00’da Steve Jobs Tiyarto Salonu’nun kapılarını yeni iPhone modellerinin tanıtımı için açacak. Bu zamana kadar yeni iPhone ile ilgili birçok sızıntı meydana gelmişti. Bizde sizler için yeni iPhone modellerinde olması beklenen özellikleri haberimizde anlattık. 

iPhone 8’de Olması Beklenen Özellikler

Apple’ın, 12 Eylül’de iki “Syükseltmesi (iPhone 7S ve iPhone 7S Plus) ve tamamen tasarım anlayışını değiştirmiş olduğu iPhone 8 olmak üzere üç yeni modelini tanıtması bekleniyor. True Tone (ekran parlaklığını otomatik ayarlayan bir sistem) ve Ion-X camlı kenardan kenara OLED bir ekran Apple’ın alışılagelmiş fiziksel Home butonunu yerine sanal bir Home butonuTouch ID güvenlik seçeneğinin yanında yüz tanıma teknolojisiKablosuz şarj desteği ve hızlı şarj desteğiiPhone 7 Plus’tan aşina olduğumuz güncellenmiş yeni çift kamera (dikey olarak)VR desteğiCam materyalden üretilmiş ön ve arka panelYeni renk seçeneği: Bakır AltınIntel veya Qualcomm modemiOS 11Minimum 64GB depolama alanı ve 3 GB sistem belleğiApple’ın yeni A11 yonga setiGeliştirilmiş su direnciVe daha kaliteli bir kulaklığa sahip olması bekleniyor.

iPhone 8’in Tahmini Satış Fiyatı

ABD’de 1000$ ile 1.200$ arasında fiyatla satışa sunulması beklenen yeni iPhone’un ülkemizde vergiler v.s. birlikte 5000 TL ile 6000 TL fiyat etiketine sahip olmasını bekliyoruz.   12 Eylül’de yeni iPhone tanıtıldığında tüm özelliklerini ve satış fiyatını sizlere duyuracağız.  

Kaynak : https://www.donanimhaber.com/iphone/haberleri/iPhone-8in-sahip-olmasini-bekledigimiz-ozellikleri-ve-satis-fiyati.htm

Yazar Hakkında

Pelin Soykan

Teknoloji meraklısı, kahve ve çikolata hayranı, nam-î diğer Tekno Abla!

Yorum Yazın