iOS

iPhone 6s için 3D Touch Reklamı

iphone 6s 3d touch
11870 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz

iPhone 6s ile gelen yeni özelliklerden belki de en çok dikkat çekeni 3D Touch. Apple da 3D Touch’ı tanıtmak ve anlatmak için oldukça fazla çaba sarfediyor. Lansman döneminde de bir video ile 3D Touch’ı anlatan Apple, bu sefer de kısa bir reklam filmiyle 3D Touch’ın nasıl kullanıldığını ve pratikliğini anlatmaya çalışmış.

iPhone 6s’in ABD’de piyasaya çıktığı gün inceleme şansım olmuş, 3D Touch’ın hissiyatını da oldukça beğenmiştim. Ama Türkiye’den almak istediğim için (sanırım şimdi biraz pişmanlık duyuyorum bu konuda) beklemiştim.

Bakalım 3D Touch günlük hayatımızda ne kadar yer tutacak? Gerçekten Apple’ın bahsettiği kadar pratik özellikler sunabilecek mi?

BU KONUYLA İLGİLİ DESTEK ALMAK İÇİN 11870'i ARAYABİLİRSİNİZ. ŞİMDİ TIKLA ARA

Yazar Hakkında

mm

Pelin Soykan

Teknoloji meraklısı, kahve ve çikolata hayranı, nam-î diğer Tekno Abla!

Yorum Yazın

11870 ses hizmeti tarifesi vergiler dahil dakikası Vodafone, Türk Telekom mobil, Türk Telekom ev telefonu ve Turkcell 4,99 TL olarak ücretlendirilir. Ücretlendirme Periyodu (saniye) Tüm Operatörler için 60 saniyedir.
Periyod ücretlerine %18 KDV ve ÖİV (Türk Telekom ev telefonu için %15, GSM operatörleri için %25) dahildir. 11870 , Bilinmeyen Numaralar ve Rehberlik Servisidir. BTK lisansı ile Pluss Telekom İlt. Tic. Ltd. Şti tarafından verilmektedir.
Detaylar için Tıklayınız