İnternet

Instagram Fotoğraflarına Nasıl Resim Yazısı Eklenir?

Instagram-resim-yazısı-ekleme
11870 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz

Sosyal medyanın en çok kullanılan uygulamaları arasında Instagram’ın da bulunduğunu biliyoruz. Facebook tarafından satın alındıktan sonra sürekli yükselmeye başlayan uygulama son günlerde de 500 milyon kullanıcı sayışıla beraber dünyanın en büyük sosyal medya uygulamalarından biri haline geldi. Instagram’ın bu kadar gündemde olmasıyla beraber söz konusu uygulamanın özelliklerinin de nasıl kullanılacağı merak konusu oldu. Bu özelliklerden birisi de fotoğraflara resim yazısı ekleme özelliği. Fotoğrafların filtre düzenlemesinden yapılan bu işlem için hangi ayarları kullanıyoruz daha detaylı bakalım.

  • Fotoğraflarınıza resim yazısı eklemek için yapmanız gereken işlem öncelikle paylaşacağınız fotoğrafı çekmeniz. Ardından fotoğrafınız için düzenlemede kullanacağınız filtreleri de seçmeniz gerekiyor. Filtre seçimini yapıp ardından ise resminizi düzenlemeniz gerekiyor. Karşınıza gelen kaydırma çubuklarını da kullanarak filtre yoğunluğunu da arttırmanız mümkün.

Instagram-resim-yazısı

  • Bu şekilde filtre düzenlemesini yaptıktan sonra fotoğraflarınıza resim yazısı eklemek için bir kez daha “ileri” tuşuna basmanız ve ardından da açıklama ya da resim yazısı ekleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Tüm bu işlemlerden sonra standart bir şekilde paylaşımınızı yapabiliyorsunuz.

BU KONUYLA İLGİLİ DESTEK ALMAK İÇİN 11870'i ARAYABİLİRSİNİZ. ŞİMDİ TIKLA ARA

Yazar Hakkında

İbrahim Kızılırmak

Uygulama geliştirici, spor sever, teknoloji adamı!

Yorum Yazın

11870 ses hizmeti tarifesi vergiler dahil dakikası Vodafone, Türk Telekom mobil, Türk Telekom ev telefonu ve Turkcell 4,99 TL olarak ücretlendirilir. Ücretlendirme Periyodu (saniye) Tüm Operatörler için 60 saniyedir.
Periyod ücretlerine %18 KDV ve ÖİV (Türk Telekom ev telefonu için %15, GSM operatörleri için %25) dahildir. 11870 , Bilinmeyen Numaralar ve Rehberlik Servisidir. BTK lisansı ile Pluss Telekom İlt. Tic. Ltd. Şti tarafından verilmektedir.
Detaylar için Tıklayınız