Bilgisayar Cep Telefonları İnternet

Google+ Hesabı Nasıl Silinir?

google+ hesabı nasıl silinir
11870 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz

Merhaba sevgili TeknoAbla.com okurları, bu konumuzda sizlere Google+ hesabı nasıl silinir? bununla ilgili bilgiler sunacağız. Facebook ve Twitter‘dan sonra en çok rağbet gösterilen sosyal medya servislerinden biri olan Google+ popülerlik konusunda her ne kadar devlerin arkasında yer alsa da kullanıcıları halen keyifle kullanmaktalar. Çoğu kullanıcı Facebook ve Twitter servislerine verdikleri ağırlıktan dolayı Google+ pek kullanmamakta olup, çoğu kişi hesaplarını silmek durumunda kalmışlardır. Eğer sizde bu düşüncedeyseniz hesabınızı çok basit bir işlem ile silebilir ve diğer sosyal medya servisleri üzerinden devam edebilirsiniz. Google+ hesabınızı silerken hiç bir şekilde Gmail veya Google hesabınıza zarar gelmeyecek şekilde kapanmayacağını da bilmenizde fayda var. Çünkü çoğu Google+ kullanıcısı bu korku yüzünden hesabını silemez duruma gelmektedir.

google+ nasıl silinir

İlk etapta, Google hesabınız ile birlikte https://plus.google.com/downgrade/ adresine erişim sağlayın. Girdikten sonra tek bir tık yapmanız dahilinde tüm Google+ hesabınızı kökünden silebilme olanağına sahipsiniz. Yapacağınız bu işlem neticesinde Gmail ve diğer Google hizmetlerinizinde silineceğini unutmayın.

Fakat sadece Google+ hesabınızı silmek istiyorsanız, Sadece Google+ sileceğiniz için Profil bölümünü silerek ve ilgi alanı olan Google+ özelliklerini kaldırarak, Gmail ve Google hesabınızı güvence altında tutarak bu sorundan kurtulabilirsiniz. Bir diğer aşamada ise size Google+ üzerinde kurmuş olduğunuz arkadaş çevrenizin ve duvarınızda paylaşım yaptığınız verilerin silinip silinmemesi üzerine onay isteyecektir. Buna onay vererek Google+ ve özelliklerini rahatlıkça kaldırmanız için sizi bir kaç adım götürdükten sonra bu hizmeti tamamen silecek ve bir daha kullanamayacağınız hakkında bilgiler sunacaktır.

Sizde Google+ hesabınızı ve paylaşımlarınızı kökünden silmek istiyorsanız, Gmail, Youtube ve diğer Google hizmetleri ile ilgili verilerinize zarar gelmeden Google+ profilinizi yukarıda anlatılan yönergeler ile rahatlıkça silebilirsiniz.

BU KONUYLA İLGİLİ DESTEK ALMAK İÇİN 11870'i ARAYABİLİRSİNİZ. ŞİMDİ TIKLA ARA

Yazar Hakkında

mm

İbrahim İnandırıcı

Yorum Yazın

11870 ses hizmeti tarifesi vergiler dahil dakikası Vodafone, Türk Telekom mobil, Türk Telekom ev telefonu ve Turkcell 4,99 TL olarak ücretlendirilir. Ücretlendirme Periyodu (saniye) Tüm Operatörler için 60 saniyedir.
Periyod ücretlerine %18 KDV ve ÖİV (Türk Telekom ev telefonu için %15, GSM operatörleri için %25) dahildir. 11870 , Bilinmeyen Numaralar ve Rehberlik Servisidir. BTK lisansı ile Pluss Telekom İlt. Tic. Ltd. Şti tarafından verilmektedir.
Detaylar için Tıklayınız