İnternet

Google Chrome Tema Değiştirme Nasıl Yapılır?

Google Chrome tema değiştirme nasıl yapılır
11870 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz

Her gün Google Chrome penceresine bakarak saatlerinizi harcıyorsanız, bu pencerenin tasarımını farklı ve daha eğlenceli hale getirmek isteyebilirsiniz. Bu isteğinizi Google Chrome temasını değiştirerek gerçekleştirebilirsiniz. Chrome Web Mağazası yüzlerce farklı ve ücretsiz Chrome temasını barındırmaktadır. Bu temaları kullanarak Chrome pencerenizi sevdiğiniz filmlerin karakterlerinden oyunlara, tuttuğunuz takımın renklerinden etkileyici manzaralara fotoğraflarına kadar birçok alternatif görselle süsleyebilirsiniz. Ya da basit ve göz yormayacak bir tema seçerek Google Chrome pencerenizi kişiselleştirebilirsiniz.

Seçeceğiniz Chrome teması yeni sekme renklerini, kenar çubuklarının desnlerini ve Chrome menüsünde yer alan tüm öğelerin görünümünü değiştirecektir.

Google Chrome tema değiştirme nasıl yapılır adım adım anlattık:

1. Chrome Web Mağazası bağlantısına ve sayfanın sol tarafında yer alan menüden “Temalar” sekmesine tıklayın.

2. Sağ tarafta listelenen kategorilere ayrılmış temalardan beğendiğiniz bir tanesini seçin ve üstüne tıklayın. Ya da Mağaza arama yap bölümüne istediğiniz temaya ait bir özelliği yazarak arama yapabilirsiniz.

3. Açılan sayfada tema ile ilgili ayrıntılı bilgiler yer almaktadır. Bu bölümü inceledikten sonra sağ üst tarafta yer alan “Chrome’a ekle” butonuna tıklayın.

4. Tema yüklendikten sonra sol üst tarafta “Teması yüklendi.” mesajı ve “Geri Al” butonu göreceksiniz. Bu butona tıklayarak işlemi geri alabilirsiniz ve başka bir tema seçebilirsiniz.

5. Tema değişikliği yaptıktan sonra dilediğiniz zaman “Ayarlar” bölümünden “Varsayılan temaya sıfırla” işlemi ile Chrome’un standart temasına dönüş yapabilirsiniz.

BU KONUYLA İLGİLİ DESTEK ALMAK İÇİN 11870'i ARAYABİLİRSİNİZ. ŞİMDİ TIKLA ARA

Yazar Hakkında

İbrahim Kızılırmak

Uygulama geliştirici, spor sever, teknoloji adamı!

Yorum Yazın

11870 ses hizmeti tarifesi vergiler dahil dakikası Vodafone, Türk Telekom mobil, Türk Telekom ev telefonu ve Turkcell 4,99 TL olarak ücretlendirilir. Ücretlendirme Periyodu (saniye) Tüm Operatörler için 60 saniyedir.
Periyod ücretlerine %18 KDV ve ÖİV (Türk Telekom ev telefonu için %15, GSM operatörleri için %25) dahildir. 11870 , Bilinmeyen Numaralar ve Rehberlik Servisidir. BTK lisansı ile Pluss Telekom İlt. Tic. Ltd. Şti tarafından verilmektedir.
Detaylar için Tıklayınız