Galaxy S7 Ne Kadar Sattı?

tarafından
466
Galaxy S7 Ne Kadar Sattı?

Özel oyun kontrol merkezi, oyun video kaydı özellikleri; yüksek şarj etme hızı ve su ve toza karşı dayanıklılığı ile gündeme gelen Galaxy S7; beklentilerinin de üzerinde yer alan satış rakamları ile Samsung’u sevindirmeyi şimdiden başarmış gibi görünüyor. Satış rakamına dair kesin rakamlar henüz açıklanmamış olsa bile; Galaxy S7 satışları, Kore’deki Pazar tahmincilerine göre çoktan 10 milyon satış rakamına ulaştı. Rakamların Galaxy S7 Edge marka akıllı telefonlarının satışını içerip içermediği ise henüz net olarak bilinmiyor. Yeni Amiral Gemisi olarak Samsung tarafından piyasa sürülen akıllı cihazlar, şık tasarımı ve farklı özellikleri ile yılın en iyi satış rakamlarına ulaşan markalardan biri olmaya şimdiden aday!

Resmi satış verileri, yılın ilk çeyreğinin gelirleri ile birlikte açıklanacak olsa bile satışların büyük bir hızla devam ettiği, hızla yayılan bilgiler içerisinde yer alıyor. Özellikle Çin’de sadece 1 hafta içerisinde 10 milyon sipariş almayı başarmış olan marka, yeni telefonu Galaxy S7 Mini’yi de çıkarmayı ve kısa süre içerisinde piyasaya sunmayı hedefliyor. Bu durumda S7 telefonların satış rakamlarının oldukça başarılı bir şekilde devam ettiğini adeta kanıtlıyor. Çin yanı sıra Kore’de de yüksek rakamlara ulaşmayı başarmış olan S7 ve S7 Edge, yılın en çok ilgi gören android cihazları arasında yer alacağının sinyallerini çoktan verdi. Ülkemizde 18 Martta satışa sunulan S7 akıllı telefonlar; özellikle gençler tarafından farklı oyun özelliklerine sahip olduğu için çokça rağbet görecek gibi görünüyor.

Galaxy S7

Galaxy S7

Yüksek performanslı malzemeler ile üretilen ve her türlü su ve toza karşı hiçbir şekilde sızdırma yapmayan S7 akıllı telefonlar, yüksek şarj etme hızı ve mobil oyunculuğa dair sunduğu yenilikler ve yepyeni donanımsal özellikleri ile kullanıcılarına yepyeni bir deneyim vaat ediyor. Hayatınızı daha da kolaylaştırmak için geliştirilen Kısayollar, tek bir dokunuşla aradığınıza erişebilmenize olanak tanırken, özel aksesuar serisi ile işinizi kolaylaştıran hesaplar için S7 ya da S7 Edge akıllı telefonları tercih edebilir, oldukça özel bir akıllı telefon ile günlük işlerinizi ve hayatınızı daha da kolaylaştırabilirsiniz!