Android Cep Telefonları İnternet iOS

Foursquare veya Swarm Hesabı Nasıl Silinir?

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
11870 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz

Merhaba sevgili TeknoAbla.com okurları, bu konumuzda sizlere Foursquare veya Swarm hesabı nasıl silinir? bundan bahsedeceğiz. Bildiğiniz üzere Foursquare uygulaması arkadaşlarınız ile gittiğiniz yemekli veya içmeli bir mekan’da resim çekerek bunu check’in yapıp fotoğraflarını tüm herkesle paylaşmanızı sağlayan sosyal bir ağdır. Aynı azman’da paylaştığınız resim’in olduğu mekanın ismini veya hakkında önerilerini paylaşacağınız bir sosyal ağ furyasıdır. Çoğu zaman eğlenceli bir hale dönüşen bu uygulama, bazen çoğu kişinin gizlilik endişesinden ötürü kabus dolu düşüncelerin oluşmasına neden olabilir. Şöyle ki, Foursquare ve benzeri paylaşım veya öneri uygulamaları konum veya benzeri kimlik bilgilerini kayıt altında tutarak sonradan baş ağırtıcı sebeplerin ortaya çıkmasında büyük rol oynamaktadır.

foursquare hesabı nasıl silinir

Çoğu kullanıcı tarafından ne kadar sevilse de sürekli içerisinde ki can sıkıcı düşünceler ile hesabını kapatma veya kökünden silme gibi düşüncelere kapıldığı bilinmektedir. Eğer sizde Foursquare veya Swarm hesabını kapatmak istiyorsanız aşağıda vereceğimiz bilgiler doğrultusunda hesabınızı rahatlıkça silebilirsiniz. Bu uygulama hesaplarının silinmesi malesef ancak web siteleri üzerinden hesap silme işlemi yapılmaktadır. Mobil uygulamalar üzerinden hesap silme işlemi şuan var olan bir durum değildir, bu yüzden web üzerinden ama kolay bir şekilde hesabınızı kolaylıkla silebilirsiniz.

Foursquare hesabını silmek için https://tr.foursquare.com/delete_me adresine tıkladığınızda sizi hesabınızın silinmesi isteğinde bulunduğunuz hesabı silme sayfasına yönlendirecektir. Burada bulunan hesap silme adımlarını takip ederek en son Delete Account tuşuna basarak çok basit bir şekilde Foursquare hesabını rahatlıkça silebilirsiniz.

Ayrıca bir diğer yöntem https://tr.foursquare.com/ adresine girip giriş yaptıktan hemen sonra, sağ üstte yer alan Ayarlar kısmında bulunan Gizlilik Ayarlarına girin ve daha sonra en altta bulunan hesap silme seçeneğine tıklayarak Foursquare hesabınızı silebilirsiniz.

BU KONUYLA İLGİLİ DESTEK ALMAK İÇİN 11870'i ARAYABİLİRSİNİZ. ŞİMDİ TIKLA ARA

Yazar Hakkında

mm

İbrahim İnandırıcı

Yorum Yazın

11870 ses hizmeti tarifesi vergiler dahil dakikası Vodafone, Türk Telekom mobil, Türk Telekom ev telefonu ve Turkcell 4,99 TL olarak ücretlendirilir. Ücretlendirme Periyodu (saniye) Tüm Operatörler için 60 saniyedir.
Periyod ücretlerine %18 KDV ve ÖİV (Türk Telekom ev telefonu için %15, GSM operatörleri için %25) dahildir. 11870 , Bilinmeyen Numaralar ve Rehberlik Servisidir. BTK lisansı ile Pluss Telekom İlt. Tic. Ltd. Şti tarafından verilmektedir.
Detaylar için Tıklayınız