İnternet

Facebook Videoları Bilgisayara Nasıl İndirilir?

Facebook videoları bilgisayara nasıl indirilir
11870 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz

İnternet kullanıcılarının neredeyse tamamı bir Facebook hesabına sahiptir ve her gün hesaplarına birkaç kez giriş yaparak arkadaş, aile ve tanıdıklarının neler yaptığına göz atarlar. Bazı Facebook kullanıcıları ise tanıdıklarının ve fan sayfalarının paylaştığı eğlenceli ve ilginç videoları, daha sonra tekrar izleyebilmek için bilgisayarlarına indirmek ister. Facebook’ta bireysel kullanıcıların ya da fan sayfalarının paylaştığı videoları direk bilgisayarınıza indirebileceğiniz bir seçenek yok. Ancak internette her şeyin bir çözümünün olduğunu düşününce, Facebook videoları bilgisayara indirmenin de çeşitli yöntemlerle yapılabileceğini tahmin ediyorsunuzdur. Ve şunu unutmayın ki en iyi çözüm en basit çözümdür. Biz size Facebook videoları en basit şekilde bilgisayarınıza nasıl indirebileceğinizi göstereceğiz.

Facebook videoları bilgisayara nasıl indirilir adım adım anlattık:

1. Facebook hesabınıza giriş yapın ve indirmek istediğiniz videoyu bulun.

2. Videonun üstünde, paylaşım yapanın isminin hemen altında yer alan “tarih ve saat” e tıklayın. (Alttaki görselde kırmızı dikdörtgen içinde yer alan kısım)

3. Video ekranın tamamını kaplayacak. Daha sonra tarayıcınızın adres satırında yer alan linkin en başındaki www kısmı yerine m yazın ve klavyenizden Enter tuşuna basın.

4. Facebook’un mobil görünüme geçtiğini göreceksiniz. Burada videonun başlat tuşuna tıklayın ve videoyu oynatmaya başlayın. Video oynarken farenin sağ tuşu ile videonun üstüne tıklayın ve açılan menüden “Video olarak kaydet…” seçeneğine tıklayarak videoyu bilgisayarınıza kaydedin.

Hepsi bu kadar!

BU KONUYLA İLGİLİ DESTEK ALMAK İÇİN 11870'i ARAYABİLİRSİNİZ. ŞİMDİ TIKLA ARA

Yazar Hakkında

İbrahim Kızılırmak

Uygulama geliştirici, spor sever, teknoloji adamı!

Yorum Yazın

11870 ses hizmeti tarifesi vergiler dahil dakikası Vodafone, Türk Telekom mobil, Türk Telekom ev telefonu ve Turkcell 4,99 TL olarak ücretlendirilir. Ücretlendirme Periyodu (saniye) Tüm Operatörler için 60 saniyedir.
Periyod ücretlerine %18 KDV ve ÖİV (Türk Telekom ev telefonu için %15, GSM operatörleri için %25) dahildir. 11870 , Bilinmeyen Numaralar ve Rehberlik Servisidir. BTK lisansı ile Pluss Telekom İlt. Tic. Ltd. Şti tarafından verilmektedir.
Detaylar için Tıklayınız