Android Oyunlar

En İyi 5 Araba Yarışı Oyunları 

asphalt-7-heat2
11870 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz

Android teknolojisi gün geçtikçe hızlanıyor, artık telefonunuzda görsellik açısından en iyi oyunları rahatça oynayabiliyorsunuz.

Telefon ya da tabletiniz de oynayabileceğiniz araba yarışı oyunlarından sizler için bir liste oluşturduk.

Real Racing 3

Görsel açıdan en gerçekçi araba yarışı oyunlarından biridir. Electonic Arts tarafınca geliştirilen bu oyun araba yarışı kategorisinde en popüler oyunlardan biridir.

Drag Racing 

Araba yarışı oyununda drag yapmanız, yani hızlanma yarışlarını sevenler için bu alanda en iyi oyunlardan biri olmuştur. Oyunda kendi arabanızı geliştirerek online olarak diğer yarışçılar ile karşılaşabiliyorsunuz.

GT Racing 

GT Racing oyunu bir başka büyük firma tarafınca yapılmış Gameloft GT Racing Motor Academy oyununda bir kaç küçük test sürüşlerinin ardından sonra yarışlara katılıyor, kazanmış olduğunuz puanlar ile arabanızı geliştirebiliyorsunuz.

Raging Thunder Free

Ücretsiz bir yarış oyunu olan Raging Thunder araba yarışı oyunudur. Oyunun en iyi yanı ise oyunu cihazınızda oynamak için çok yüksek özellikler istemiyor olmasıdır.

Road Warrior: Best Racing Game

Eğer klasik araba yarışları değil de biraz daha farklı oyunlar istiyorsanız, bu oyunu denemenizi tavsiye ediyoruz. Oyunda online olara diğer oyuncular ile yarışıyor, aracınızda bulunan silahlar ile onları vurmak için uğraşıyorsunuz.

 

BU KONUYLA İLGİLİ DESTEK ALMAK İÇİN 11870'i ARAYABİLİRSİNİZ. ŞİMDİ TIKLA ARA

Yazar Hakkında

İbrahim Kızılırmak

Uygulama geliştirici, spor sever, teknoloji adamı!

Yorum Yazın

11870 ses hizmeti tarifesi vergiler dahil dakikası Vodafone, Türk Telekom mobil, Türk Telekom ev telefonu ve Turkcell 4,99 TL olarak ücretlendirilir. Ücretlendirme Periyodu (saniye) Tüm Operatörler için 60 saniyedir.
Periyod ücretlerine %18 KDV ve ÖİV (Türk Telekom ev telefonu için %15, GSM operatörleri için %25) dahildir. 11870 , Bilinmeyen Numaralar ve Rehberlik Servisidir. BTK lisansı ile Pluss Telekom İlt. Tic. Ltd. Şti tarafından verilmektedir.
Detaylar için Tıklayınız