Oyunlar

Düello Uygulaması İle Canlı Bilgi Yarışması

Ülkemizde günden güne Online oyun ve yarışma uygulamaları popüler hale gelmiştir. Düello ile canlı bilgi yarışması da bu online uygulamalar arasında yerini almaktadır. Bu oyun kullanıma daha yeni açılmış olup uygulamayı indiren kişilere anında yarışma özelliği de sunmaktadır.Oyun içerik olarak arkadaş daveti, arkadaşlara meydan okuma, saniyeye karşı yarışma, anlık gerçekleşen çevrimiçi turnuvalar ile hem daha eğlenceli hem de daha heyecanlı bir uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır.Yani bu yeni uygulama sayesinde hem oyun oynayıp hem de kaliteli zaman geçirmek şansına sahipsiniz. Oyun oynarken rakip olan kişiye arkadaşlık talebinde bulunma şansı verilecek. Oyunu oynayan kişi ne kadar çok arkadaşa sahip ise o kadar çok rakibe sahip demektir.

unnamed (1)

Düello Uygulamasının Özellikleri

Bu uygulama üç ana kategoriden meydana gelmektedir. Hemen oyna, meydana oku, turnuva gibi üç seçenekten oluşan ilk olarak oyuncunun kendi seviyesine göre belirli edileceği yarışına kategorisinde aynı kategoriye seçmiş ve online olan oyuncularla anında yarış gerçekleştirebilir. Düello arkadaşına meydan okuma şansı ve Facebook üzerinden paylaşma şansı da oyna dahildir.

unnamed (2)

Uygulamanın Kullanılabildiği Telefonlar

Düello ile canlı bilgi yarışmasıuygulamasını kullanabilmek için ios Appstore ya da Google Play store bulunan bir telefona sahip olmanız yeterli olacaktır. Ancak modeliniz son dönemlerde çıkan modellerden olmalıdır ki uygulamanın yeni olması yeni modelleri uyum sağlayabilir olduğunun göstergesidir.

Google Play Store için indirin

AppStore için indirin

indiremediniz mi? Hemen arayın 11870

BU KONUYLA İLGİLİ DESTEK ALMAK İÇİN 11870'i ARAYABİLİRSİNİZ. ŞİMDİ TIKLA ARA

Yazar Hakkında

İbrahim Kızılırmak

Uygulama geliştirici, spor sever, teknoloji adamı!

Yorum Yazın