Oyunlar

Clash Of Clans

Clash-of-Clans-Hileli-Mod-Apk-indir
11870 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz

Clash Of Clans mobil oyunlar arasında ilk sıralarda yer almaktadır. İçerik olarak Strateji oyunları grubundadır. Online olarak oynanır.  Oyun sırasında şehir kurup bunu geliştirmek ilk önceliğiniz olmakla birlikte, geliştikten sonra diğer kullanıcılar ile koalisyonlar kurabilir veya savaş açabilirsiniz.  Clash Of Clans teknik açıdan çok geliştirilmiştir. Oyuna girdiğiniz andan itibaren hem gelişmeyi sağlayacaksınız, hem savunma içerisinde olacaksınız.  Akıllı telefonlarda oynanan bir oyun yeşil bir platform üzerine kuruludur. Bu oyunu cazip hale getirir. Basit bir grafik gibi algılansa da grafik özellikleri oldukça gelişmiştir.  Oyun severler Iphone uygulamaları ile diledikleri her yerde oyun molası vererek günlük stresten Clash Of Clans sayesinde uzaklaşabilirler.  Oyun ücretsiz olarak indirilmektedir. Ancak oyununuz geliştikçe veya oyunda ek bir hamle yapmak istediğiniz, veya zaman gerektiren görevleri hızlı bir şekilde geçmek istediğinizde oyun parası isteği oluşacaktır. Telefonunuzdan veya tlf bankacılığı ile pratik bir şekilde oyununuza gerekli yüklemeleri yapabilirsiniz.

Android için indirin

Ios için indirin

İndirmede sorun mu yaşıyorsunuz? Hemen 11870‘i arayıp destek alabilirsiniz.

BU KONUYLA İLGİLİ DESTEK ALMAK İÇİN 11870'i ARAYABİLİRSİNİZ. ŞİMDİ TIKLA ARA

Yazar Hakkında

İbrahim Kızılırmak

Uygulama geliştirici, spor sever, teknoloji adamı!

Yorum Yazın

11870 ses hizmeti tarifesi vergiler dahil dakikası Vodafone, Türk Telekom mobil, Türk Telekom ev telefonu ve Turkcell 4,99 TL olarak ücretlendirilir. Ücretlendirme Periyodu (saniye) Tüm Operatörler için 60 saniyedir.
Periyod ücretlerine %18 KDV ve ÖİV (Türk Telekom ev telefonu için %15, GSM operatörleri için %25) dahildir. 11870 , Bilinmeyen Numaralar ve Rehberlik Servisidir. BTK lisansı ile Pluss Telekom İlt. Tic. Ltd. Şti tarafından verilmektedir.
Detaylar için Tıklayınız