Bilgisayar

Bilgisayardaki Gereksiz Dosyalar Nasıl Silinir?

20070125153230
11870 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz

Bilgisayar kullanıcılarının en fazla merak ettiği konulardan biri de bilgisayardaki gereksiz dosyaların nasıl silinebileceği konusudur. Oldukça basit bir konu olan bu konu hakkında bilgi vermeden önce dilerseniz bilgisayarımızda yer alan gereksiz dosyaların bilgisayarımıza verdiği küçük çaplı zararlar hakkında bilgiler sunalım.

Bilgisayarımızda bulunan gereksiz dosyaların bilgisayarımıza verdiği en belirgin zararlardan biri bilgisayarımızın daha yavaş çalışmasına neden olmasıdır. Bu nedenle bilgisayarımızın daha kaliteli çalışabilmesi için bilgisayarımızda yer alan gereksiz dosyaların silinmesi gerekmektedir. Peki bilgisayarımızda bulunan gereksiz dosyaları nasıl silebiliriz. Dilerseniz şimdi de asıl konumuz olan bu konu hakkında sizlere bilgi sunalım.

Bilgisayarınızdan Gereksiz Dosyaları Şu Program İle Silebilirsiniz

indir

Bilgisayarınızı gereksiz dosyalardan temizlemeniz için size tavsiye edebileceğimiz en güvenilir ve kullanımı en basit olan ccleaner programıdır. Bilgisayarda yer alan gereksiz dosyaların silinmesi konusunda oldukça başarılı olan bu program sayesinde siz de bilgisayarınızda bulunan gereksiz dosya ve klasörleri anında silebilirsiniz. Bu harika programı indirebilmeniz için ise ilk olarak google arama sayfasından programın ismini yazmalı ve hemen akabinde programın site içeriğine girerek programı bilgisayarınıza indirmelisiniz.

 

BU KONUYLA İLGİLİ DESTEK ALMAK İÇİN 11870'i ARAYABİLİRSİNİZ. ŞİMDİ TIKLA ARA

Yazar Hakkında

İbrahim Kızılırmak

Uygulama geliştirici, spor sever, teknoloji adamı!

Yorum Yazın

11870 ses hizmeti tarifesi vergiler dahil dakikası Vodafone, Türk Telekom mobil, Türk Telekom ev telefonu ve Turkcell 4,99 TL olarak ücretlendirilir. Ücretlendirme Periyodu (saniye) Tüm Operatörler için 60 saniyedir.
Periyod ücretlerine %18 KDV ve ÖİV (Türk Telekom ev telefonu için %15, GSM operatörleri için %25) dahildir. 11870 , Bilinmeyen Numaralar ve Rehberlik Servisidir. BTK lisansı ile Pluss Telekom İlt. Tic. Ltd. Şti tarafından verilmektedir.
Detaylar için Tıklayınız