İnternet

“Ayder Yaylası, Rize” Muhabbeti Nerden Patlak Verdi?

planetdoga-rize-tweeti
11870 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz

Bu aralar bir “Ayder Yaylası, Rize” ya da benzeri türde tweetler, facebook iletileri ve capsler ortalıkta dolaşıyor. Sosyal medya çok güçlü bir şey: Anında yayılabiliyor… İşte bu durum da onlardan biri.

@planetdoga ismiyle Twitter’da yer alan sevgili doğasever, aslında bu dalgayı kendi başlattı. Gerçi nerden bilebilirdi böyle uzayıp gideceğini. Şöyle bir tweet attı, aslında ülkemizin güzelliklerini gözler önüne sermek isteyen;

 

planetdoga-rize-tweeti

 

Sonrasında işler çığırından çıktı. Her attığı tweetin, Facebook’ta her paylaştığı resmin altına Ayder Yaylası, Rize tarzında yazıldı. 

En son örnek şöyle; 

planet-doga-komik

 

Abla kimi zaman ağzını bozdu…

planet-doga-küfür

 

 

Son olarak da, internet fenomeni Odun Herif Facebook’ta bir gönderi paylaşınca, ister istemez –belki de hepsi isteyerek, bilemiyorum– viral reklam olmuş oldu. Twitter ve Facebook’ta Planet Doğa hesabı hızla büyümeye devam ediyor.

**** 1 haftalık süreçte sayfayı takip edenlerin sayısı 2 katına çıktı. 

Son güncelleme: 10 Temmuz 00:20

BU KONUYLA İLGİLİ DESTEK ALMAK İÇİN 11870'i ARAYABİLİRSİNİZ. ŞİMDİ TIKLA ARA

Yazar Hakkında

Oğuzhan Yeşilyurt

Yorum Yazın

11870 ses hizmeti tarifesi vergiler dahil dakikası Vodafone, Türk Telekom mobil, Türk Telekom ev telefonu ve Turkcell 4,99 TL olarak ücretlendirilir. Ücretlendirme Periyodu (saniye) Tüm Operatörler için 60 saniyedir.
Periyod ücretlerine %18 KDV ve ÖİV (Türk Telekom ev telefonu için %15, GSM operatörleri için %25) dahildir. 11870 , Bilinmeyen Numaralar ve Rehberlik Servisidir. BTK lisansı ile Pluss Telekom İlt. Tic. Ltd. Şti tarafından verilmektedir.
Detaylar için Tıklayınız