İnternet

Avea Jet Dns Değiştirme Ve Dns Ayarları Nasıl Yapılır 

20110227170901
11870 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz

Avea jet kullanıcılarının en faz zorluk çektiği konulardan biri de dns ayarları değiştirme konusudur. Birçok internet sitelerinde oldukça karmaşık bir şekilde sunulan avea jet dns ayarları değiştirme uygulamaları sayesinde kullanıcıların zihinleri daha da karışmakta ve bunun sonucunda istedikleri sonuca maalesef ulaşamamaktadırlar. İşte bu önemli konunun çözüme ulaşması amacıyla bu yazımızda belirteceğimiz birkaç basit uygulama sayesinde avea jet kullanıcıları sorunsuz bir şekilde cihazlarından dns ayarlarını değiştirebileceklerdir.

Avea Jet Dns Ayarlarımızı Nasıl Değiştirebiliriz?

1.114

  1. İlk önce cihazımızda yer alan ayarlar kısmına tıklıyoruz.
  2. Burada ekrana çıkan profil kısmına tıklayarak yeni profil ekle bölümüne tıklıyoruz.
  3. Hemen sonrasında ise otomatik dns ayarları kullan bölümüne tıklayarak burayı etkisiz hale getiriyoruz.
  4. Hemen akabinde ise dns 1 ve dns 2 ayarlarını dns 1:198.153.192.1 dns 2:198.153.194.1 olarak giriş yapıyoruz ve işlemimizi sonlandırıyoruz.

İşte hepsi bu kadar görüldüğü gibi uygulamalar son derece basit ve pratiktir. Siz de bu uygulamaları yerine getirdiğiniz takdirde avea jet cihazınızın dns ayarlarını hızlı bir biçimde değiştirebilirsiniz.

 

BU KONUYLA İLGİLİ DESTEK ALMAK İÇİN 11870'i ARAYABİLİRSİNİZ. ŞİMDİ TIKLA ARA

Yazar Hakkında

İbrahim Kızılırmak

Uygulama geliştirici, spor sever, teknoloji adamı!

Yorum Yazın

11870 ses hizmeti tarifesi vergiler dahil dakikası Vodafone, Türk Telekom mobil, Türk Telekom ev telefonu ve Turkcell 4,99 TL olarak ücretlendirilir. Ücretlendirme Periyodu (saniye) Tüm Operatörler için 60 saniyedir.
Periyod ücretlerine %18 KDV ve ÖİV (Türk Telekom ev telefonu için %15, GSM operatörleri için %25) dahildir. 11870 , Bilinmeyen Numaralar ve Rehberlik Servisidir. BTK lisansı ile Pluss Telekom İlt. Tic. Ltd. Şti tarafından verilmektedir.
Detaylar için Tıklayınız