Android

Android Cihazlarda Video Sıkıştırma Nasıl Yapılır?‏

unnamed (1)
11870 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz

Cihazlarınızda videolarınızın boyutu çok fazla ise ve bu videoları saklamak için yeterli alana sahip değilseniz, en mantıklı çözüm videoları sıkıştırmak olacaktır.

Video compressor adlı uygulama ile, videolarınızı dilediğiniz boyutlara kadar küçülterek cihazlarda çok fazla yer kaplamanın önüne geçilebiliyor. Sıkıştırmak istediğiniz videonuzu telefon ile uyumlu çözünürlüğe küçülterek, herhangi bir sorun olmadan izleyebiliyorsunuz.

Uygulamayı başlattığınız zaman karşınıza çıkan ekranda üst kısımda browser butonuna tıklayarak videoyu seçiyorsunuz.

Videoyu seçtikten sonra output name bölümünü doldurarak videonuza isim verebilirsiniz. Bunu hemen alt kısmında yer alan Compressed file size bölümüne ise videonun kaç MB ‘a sıkışacağını yazmalısınız. Bu kısımlar tamamlandıktan sonra convert butonuna basabilirsiniz. Böylece bildirimler çubuğundan gelişmeleri takip edebilirsiniz. Bir videoyu sıkıştırmanız işte bu kadar basit. Sıkıştırılmış videonun telefonda çok rahat bir şekilde izlenebildiği, ve herhangi bir logo eklemeden orjinal olarak kaldığını da bilmenizi istiyoruz.

BU KONUYLA İLGİLİ DESTEK ALMAK İÇİN 11870'i ARAYABİLİRSİNİZ. ŞİMDİ TIKLA ARA

Yazar Hakkında

İbrahim Kızılırmak

Uygulama geliştirici, spor sever, teknoloji adamı!

Yorum Yazın

11870 ses hizmeti tarifesi vergiler dahil dakikası Vodafone, Türk Telekom mobil, Türk Telekom ev telefonu ve Turkcell 4,99 TL olarak ücretlendirilir. Ücretlendirme Periyodu (saniye) Tüm Operatörler için 60 saniyedir.
Periyod ücretlerine %18 KDV ve ÖİV (Türk Telekom ev telefonu için %15, GSM operatörleri için %25) dahildir. 11870 , Bilinmeyen Numaralar ve Rehberlik Servisidir. BTK lisansı ile Pluss Telekom İlt. Tic. Ltd. Şti tarafından verilmektedir.
Detaylar için Tıklayınız